wyższa szkoła fotografiiWitajcie w moim atelier fotogoraficznego. Przywitam Was ciepło w mojej cudownej pracowni, pełnej światła, kolorów natomiast akcesoriów, ktore rozczulą nie jedno serce. Przygotowania do powstania mojego studio ciągły jakby dubel lata, od momentu przedsięwzięcia decyzji, iż to już czas odnaleźć własne zakwaterowanie, przez priorytet perfekcyjnego lokalu, potem sporo tygodni przeliczania kiedy go wyznaczyć, które ściany zwalić a jakie stworzyć, na krańcu najprzyjemniejsze ale nie najprostsze - dogadzanie!

W mojej ewokacji studio fotografii noworodkowej, ciążowej i rodzinnej, musi realizować mnóstwo funkcji. Przede wszystkim musi egzystować bepiecznym miejsce, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, przecudowne dzieci nie będą związani natomiast zwietrzą korzystną energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. W celu owego również stanęło bardzo jasne, przestronne miejsce, z niskim meblami, dostępnymi w celu dzieci. Jest nieco jak białe płótno, które mogę malować na obszerne okazje. Wypróbowałam aktualnie sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe a aktualnie wymieniam się ostrożnie w świąteczną enklawę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, kiedy lecz wciąż pozwala na to aura, są osiągane przy naturalnym świetle dziennym. Chwalę te duże okna natomiast poziom światła jakie dopełnia pełne studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej poprzednio wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na najściach. Wytwarza rzeczywisty rechot młodzików natomiast to przełomowy element trafnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, natomiast na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.

Top