fotografia jak robić dobre zdjęciaSesje dziecięce to moja pasja. To cudne wrażenie chwytać w rękach nowe życie i być w stanie naznaczyć te drogocenne pierwsze momenty.

Na sesję z noworodkiem zapraszam w pierwszych 18 dniach istnienia noworodka. Najważniejszym momentem na uchwycenie kruchości także słodyczy tego dzieciaczka jest okres pośród 6 i 13 dniem życia. Wtedy także bobas ma najgłębszy spanie, a jego sylwetka mieszczący się wciąż bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest komponowanie go w kondycjach podobnych , które władał w brzuchu u mamy. Najpiękniejsze zdjęcia wynikają w ciągu całkowitego snu dzieciaczka. Dlatego też ważne ma miejsce w ,ażeby w dawkę możliwości mama prędko zdecydowała się na taką sesję. Aktywuję aż do skontaktowania się ze mną jeszcze poprzednio planowanym terminem porodu. To ofiarowuje możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych czekań natomiast moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim ustronnym studio, które jest adekwatnie skonstruowane, nagrzane i doświetlone. Najważniejszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są najbardziej senne, nażarte a zrelaksowane. Zazwyczaj nawiązuję sesję około 10.00 o świcie. Dla waszego dzieciaczka przygotowałam co niemiara rekwizytów fotograficznych, pokłady wytrwałości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie załatwiam innych sesji, tak żeby móc wygospodarować tak duża liczba frazeologizmu, jak bardzo potrzeba.

Sesja może trwać parę pór (2-4 godz.), gdyż jej przebieg jest podyktowany aktywnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na pasienie i uspokojenie, przytulenie natomiast przewinięcie maleństwa. Na sesję proszę o wzięcie smoczka dla maluszka, koca, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, poręczna sofa, poduszka do karmienia, do Waszej dyrektywy mieszczący się też kuchnia i łazienka.

Top